Світлі кухні

Кухні, в основі дизайну яких лежать світлі відтінки, вважаються класикою. Не дивлячись на свою простоту, світлий колір може бути як холодним, так і по-домашньому теплим. Більше того, за допомогою світлих відтінків можна зробити кухню яскравою. В нашій статті піде мова про те, як оформити оригінальний дизайн світлої кухні відповідно до останніх модних тенденцій.

Світлі кухні та їхні особливості

Перше, що спадає на думку під час згадки про оформлення кухні в світлих тонах, це приміщення із сліпучо білими стінами та меблями. Насправді ж палітра світлих кольорів значно ширша. До неї належать традиційний бежевий, ніжний рожевий, стриманий блакитний, теплий ванільний, холодний сірий, освіжаючий зелений і багато інших цікавих відтінків. Секрет стильного оформлення кухні криється в правильному комбінуванні цих кольорів. Грамотне поєднання світлих відтінків дозволяє створити унікальний та цікавий дизайн, а також відкрити нові грані та текстури. Серед основних переваг використання світлих кольорів при оформленні кухні:

  • візуальне збільшення простору приміщення;
  • можливість зробити кімнату світлішою (при недостатній кількості природного освітлення);
  • широкі можливості комбінування з іншими відтінками;
  • універсальність (світлі кольори підходять для облаштування кухні в будь-якому стилі).

Якщо ви вирішили зробити кухню білою, додайте яскравих акцентів. У такому приміщенні цікаво будуть виглядати чорні, червоні та помаранчеві елементи, тому рекомендуємо вам обрати в якості акценту саме один із цих кольорів.

Світлі кухні в класичному стилі

Класика завжди залишається актуальною. Інтер’єр, виконаний у такому стилі, говорить про свого власника лише одне – він має вишуканий смак та віддає перевагу стриманому дизайну. В таких кухнях ви не побачите надмірної кількості деталей. Їхній інтер’єр простий та лаконічний, однак завжди має кілька цікавих акцентів, завдяки яким виглядає одночасно затишно та вишукано. У класичних кухнях часто зустрічаються наступні кольори стін:

  • бежевий;
  • білий;
  • оливковий;
  • ванільний;
  • кремовий.

Колір меблів не обов’язково має бути світлим. Ви можете зупинити свій вибір на таких відтінках гарнітура: оливковий, персиковий, молочний, шоколадний та ін. Однак запам’ятайте, що яскравих насичених відтінків у класичній кухні бути не повинно. Класичний дизайн найчастіше зустрічається в заміських будинках та просторих квартирах.

Сучасні світлі кухні

Все більшої популярності при оформленні кухонного інтер’єру останнім часом набуває функціональний модерн. Такий дизайн може виконуватися в світлих тонах і надає значно ширший простір для фантазії, ніж у випадку з класичним інтер’єром. Основна вимога при облаштуванні сучасної кухні – це практичність. Кожен її елемент призначений для полегшення нашого побуту та більш швидкого виконання щоденних робочих процесів.
Кухонні гарнітури в стилі модерн можуть виконуватися в різних кольорах.
Найбільш поширеними серед них стали вироби білого, блакитного, сірого, фіалкового та сталевого відтінків. Широкою популярністю в сучасних кухнях користується також нове оригінальне рішення – світлий верх та темний низ кухонного гарнітура. Такий варіант чудово виглядатиме і в квартирі, і в заміському будинку. На нашому сайті ви знайдете широкий вибір світлих кухонних гарнітурів. Ми пропонуємо якісні меблі різних форм і габаритів за доступними цінами. Щоб купити кухонний гарнітур або поставити додаткові запитання, зв’яжіться із нашими менеджерами. Контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.