Купити акрилові кухні

Хочете облаштувати яскраву та оригінальну кухню, але довго не можете визначитись із типом фасаду? Зверніть увагу на сучасні акрилові кухні. Такий гарнітур може виготовлятися з різноманітних матеріалів, таких як метал, дерево та пластик, однак найбільш вдалим вибором будуть акрилові кухні з МДФ. Саме цей матеріал пропонує найширшу колірну гаму, завдяки чому ви зможете легко облаштувати оригінальний кухонний інтер’єр на свій смак. Ми допоможемо обрати кухонний гарнітур, який стане окрасою вашої оселі.

Переглянути галерею

Доступні ціни на акрилові кухні

Своєю широкою популярністю цей матеріал зобов’язаний тим, що має такі важливі переваги:

  • висока стійкість до впливу вологи та різких перепадів температур, якої вдається досягти за рахунок сучасної технології виробництва (ця властивість дозволяє фасадам із МДФ надовго зберегти свій колір та не деформуватися навіть у процесі тривалої експлуатації);
  • колір фасаду жодним чином не буде залежати від структури панелі МДФ, що робить можливим створення гарнітуру будь-якого відтінку;
  • МДФ являє собою стабілізований матеріал (він не змінює своїх розмірів, тому дверцята на кухонних шафах із часом не почнуть зміщуватися, а акрил не буде відшаровуватись).
  • Вартість акрилових кухонь із МДФ відносно висока. Це обумовлено не тільки численними якісними перевагами цього матеріалу, але й неперевершеним дизайном акрилових фасадів. Такі кухонні гарнітури повністю виправдовують свою вартість як за зовнішнім виглядом, так і за експлуатаційними характеристиками.

Сучасні гарнітури

Як створити ефектний дизайн? Для цього не обов’язково бути спеціалістом із оформлення інтер’єрів, достатньо просто правильно підібрати кожен елемент кухні. Найпростішим способом буде покупка акрилового фасаду, за допомогою якою можна повністю змінити зовнішній вигляд приміщення, не плануючи при цьому капітального ремонту.

Виготовлення акрилових кухонь відбувається за особливими технологіями. По периметру такий фасад обробляється глянцевою акриловою кромкою або алюмінієвим профілем. Зробити меблі максимально зручними дозволяють гумові амортизатори. Вони розташовуються з заднього боку дверцят та дозволяють їм зачинятися плавно та безшумно.

Акрил підвищує безпеку вашої кухні. Цей матеріал може плавитись, але не горить навіть при температурі +160 о С. Завдяки тому, що шар фарби захищений акриловими панелями, він зберігається надовго та ніколи не вигоряє. Глянцевий блиск акрилу за своїми властивостями можна порівняти з емаллю. Акрилові меблеві фасади дозволяють створити на кухні затишну домашню атмосферу в поєднанні з шикарним сучасним дизайном. Такі панелі слугують зручним інструментом при оформленні
інтер’єру.

Катаолог акрилових кухонних гарнітурів

Для тих, хто не має часу на численні поїздки по магазинах і тривалі пошуки відповідного кухонного гарнітура, був створений наш онлайн-каталог. На сайті ви знайдете широкий асортимент акрилових фасадів для кухні та зможете підібрати ідеальний варіант для свого приміщення. У нас представлене широке розмаїття форм та відтінків. Оформити замовлення можна прямо на сайті або за вказаним номером телефону. Наші спеціалісти нададуть вам усю необхідну інформацію та допоможуть із покупкою.