Блог

DIALMA BROWN ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА INTERIOR MEBEL 2017

кухні на замовлення львів

Відома італійська фабрика Dialma Brown, представлена в Україні компанією MERX, презентувала свою оригінальну продукцію на виставці Interior Mebel 2017. Шкіряний диван та крісла, прикрашені декоративною різьбою стільці, настінні дзеркала в постарених рамах, годинники, вази, картини, виконаний з масиву дерева обідній стіл та комод… На великому, продуманому до дрібниць стенді, гармонійно розмістилося стільки меблів і предметів декору, що зрозуміти, у якому напрямку працює фабрика, відвідувачам виставки не склало ніяких труднощів.

DIALMA BROWN ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА INTERIOR MEBEL 2017

Овіяні неповторним італійським шармом, поєднуючи в собі елементи різних стилів, вироби Dialma Brown навряд чи залишили когось байдужим.

КРАСИВІ НОВИНКИ DIALMA BROWN

кухня львів

Гарна новина для тих, хто шукає оригінальні предмети інтер’єру для свого будинку: у салоні італійських меблів, розташованому на 4 поверсі ЦМ MERX (вул. Солом’янська, 1), нове надходження товару. Цього разу родзинкою експозиції стали меблі й аксесуари відомої фабрики Dialma Brown.

Серед представлених новинок – незвичайні зовні, але дуже зручні дивани та крісла з натуральної шкіри та текстилю, дерев’яні та ковані табурети, стільці та столики, вінтажні годинники та картини з колекції ACCESSORI.

Неповторні у своєму дизайнерському рішенні, ці предмети стануть ефектною прикрасою інтер’єру в будь-якому стилі, підкресливши загальну атмосферу й смак господарів будинку.

КРАСИВІ НОВИНКИ DIALMA BROWN