Класичні кухні на замовлення у Львові

Що таке кухня в класичному стилі? Перш за все, це неймовірно красивий інтер’єр, який ніколи не втратить своєї актуальності. Прихильникам класики подобаються витончений шик та елегантність, які присутні в кожному елементі такої кухні. Класичний стиль завжди в моді. Армія його прихильників не тільки не зменшується, але й росте з кожним роком.

Переглянути галерею

Купити кухню класичного стилю

До класики в традиційному розумінні належать кухонні меблі, виконані за мотивами таких історичних стилів як бароко, ампір, класицизм, рококо та ін. Однак сучасні виробники меблів називають класичними будь-які традиційні кухонні гарнітури. До класики вони відносять також прованс, кантрі та англійський стиль. Найбільш популярним типом кухонних гарнітурів у наш час стала так звана сучасна, або легка класика. Вона не передбачає наявності розкішних помпезних елементів оформлення та відрізняється стриманим стилем. Такий варіант значно доступніший за справжній класичний інтер’єр. Головною відмінністю класичного кухонного інтер’єру від кухні в стилі модерн є фасади. Особливу роль тут відіграє фрезерування. За його допомогою мебельні майстри створюють вишуканий контурний малюнок, що розташовується на передній частині фасаду та робить його краї більш плавними та округлими.

Доступні ціни в салоні Interio Story

Кухонні фасади відрізняються між собою особливостями конструкції і можуть бути двох наступних видів: цільні та рамкові. Найчастіше класичні гарнітури середнього та економ-класу мають рамкові фасади з фільонкою. Зовні вони не відрізняються від цільних. При цьому їхня вартість нижча, ніж у фасадів із масиву. Зверніть також увагу, що рамкові фасади більш практичні, ніж цільні, оскільки фільонка попереджає деформацію дерев’яних деталей рамки. Виробники кухонних меблів пропонують такі комбінації матеріалів:

  • Рамка та фільонка з МДФ, що покривається ПВХ-плівкою (хороший бюджетний варіант, який відрізняється довговічністю за рахунок захисного матового лаку, що наноситься поверх плівки; поверхня дверцят має рельєф, що вдало імітує рамку та фільонку, оскільки МДФ чудово піддається фрезеруванню);
  • Рамка з масиву + фільонка з МДФ (це найбільш поширений варіант, який отримав свою популярність за рахунок справедливого співвідношення ціни та якості; фільонка з МДФ обробляється якісним шпоном, завдяки чому візуально не відрізняється від дерев’яної);
  • Рамка та фільонка, виконані з натуральної деревини (цей варіант найчастіше зустрічається в кухонних гарнітурах еліт та преміум-класу; рамка та фільонка виготовляються з якісної деревини різних порід).

В бюджетних кухнях шпон використовується лише на лицьовій частині фільонки. Внутрішній бік дверцят зазвичай обклеюється за допомогою ламінованої плівки. Що ж

  • стосується більш дорогих моделей кухонних меблів, то там шпон використовується з обох сторін.
  • Стильні дизайни

    На нашому сайті ви знайдете широкий вибір кухонних меблів. Ви зможете облаштувати класичну кухню, яка буде мати не тільки вишуканий дизайн, але й безліч практичних переваг. Весь асортимент представлений у нашому онлайн-каталозі. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.