Замовити кольорову кухню у Львові

Серед найпопулярніших кольорів, що використовуються для оформлення кухонних приміщень, завжди переважали натуральні відтінки. Особливо поширеними стали кольори, що імітують різні породи деревини. Однак останнім часом в моду входять однорідні відтінки, завдяки чому все більшої популярності набувають саме кольорові кухні. Розглянемо кілька оригінальних варіантів такого оформлення.

Якісні кольорові кухні за доступними цінами

Відтінок кухонного гарнітура багато в чому буде залежати від текстури матеріалу. Наприклад, якщо вас цікавить яскрава кухня насиченого малинового, синього або зеленого кольорів, не варто обирати дерев’яний гарнітур. Такі відтінки значно краще поєднуються із пластиком. Структура деревини, що буде помітною навіть через шар яскравої фарби, виглядатиме неакуратно та неестетично. Кольорові фасади найчастіше виготовляються із МДФ та ДСП. Найбільш міцний та довговічний варіант – це фасади із МДФ з пластиковою поверхнею. Саме завдяки такому штучному покриттю сучасним виробникам вдається досягти яскравого та бездоганно однорідного відтінку меблів.

Купити кольорову кухню від виробника

Основна перевага при облаштуванні кухонного інтер’єру – це можливість оформити його в будь-якому стилі. Зверніть увагу, що він може відрізнятися від основного стилю, в якому оформлений ваш будинок чи квартира. Сучасні концепції ідеально підходять для планування інтер’єру кухні. Оскільки вдало підібраний колір приміщення не тільки говорить про хороший смак господаря, але й має значний вплив на його емоційний стан, віддавати перевагу слід саме улюбленим відтінкам. Ви можете обрати лише один основний колір для оформлення кухні. Урізноманітнити її інтер`єр можна за допомогою двох допоміжних відтінків, які гармонійно будуть поєднуватися з головним кольором. Важливу роль при виборі відтінку кухні також відіграє її розташування. Наприклад, якщо ваше приміщення розташоване з сонячного боку, весь інтер`єр буде мати легкий золотистий відтінок. Додаткові теплі кольори в дизайні будуть зайвими. Запам`ятайте, що в інтер`єрі кухні, вікна якої виходять на південь, гармонійно буде виглядати саме холодна гама відтінків. Якщо ж ваше приміщення розташоване з північного боку, віддайте перевагу теплим відтінкам, які допоможуть створити домашню атмосферу затишку.

Широкий асортимент

Чи існують якісь секрети облаштування дизайну хроматичної кухні? Ми пропонуємо вам ознайомитись із основними порадами, що можуть стати в нагоді при плануванні кухонного інтер`єру:

  • оберіть один головний і два допоміжних відтінки, що будуть гармоніювати між собою;
  • розділіть кухонне приміщення на зони за допомогою базового відтінку (це допоможе внести незначні візуальні корективи до планування);
  • спробуйте урізноманітнити монохромну кухню за допомогою контрастних акцентів;
  • для створення оригінального інтер`єру можна використовувати матеріали одного кольору, але різних фактур.

Використання яскравих контрастів при оформленні кухні вимагає обережності. Непрофесійний підхід може призвести до того, що знаходитись у цьому приміщенні буде просто некомфортно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще звернутись до професійного дизайнера інтер’єрів або підібрати вже готову кухню.