Купити кухні з МДФ плівки

Широкою популярністю серед сучасних матеріалів, які використовуються для виробництва кухонних фасадів, відрізняються МДФ плити. Останнім часом такі кухонні гарнітури набули великого поширення. Кухні з МДФ – це найбільш практичний варіант для будь-якого будинку чи квартири. Такий матеріал не тільки володіє надзвичайною стійкістю до вологи та перепадів температури, але й зручністю в експлуатації та естетичним зовнішнім виглядом.

Переглянути галерею

Замовити кухню з МДФ плівковим покриттям

За своїми екологічними властивостями МДФ нагадує деревину. Цей матеріал не схильний до появи грибків і різноманітних мікроорганізмів, завдяки чому відрізняється гігієнічністю та безпекою в побуті. Колірна гама плівок, що використовуються для покриття фасадів, дуже широка. Вони можуть мати як однотонний відтінок, так і візуально імітувати масив дерева. Оскільки МДФ добре піддається обробці на фрезерному станку, на його поверхні можна створити будь-який малюнок.

Часто здається, що такі фасади покриваються звичайною плівкою. Саме це й викликає недовіру споживачів до таких виробів. Однак ті, хто вже стикався з експлуатацією фасадів із МДФ з плівковим покриттям, зазвичай повторно віддають перевагу саме такому різновиду кухонних меблів.

Ціни на сучасні кухні

Основна перевага плівкових фасадів – їхня вартість. Вони вважаються відносно дешевим варіантом порівняно з іншими матеріалами. Фасади МДФ плівка відрізняються також наступними перевагами:

 • широка палітра кольорів;
 • хороші експлуатаційні характеристики;
 • стійкість до миючих засобів;
 • простота в догляді;
 • відсутність шкідливих речовин у складі матеріалу;
 • висока стійкість до дії сонячних променів (плівкова поверхня не вигоряє);
 • можливість виготовити на замовлення фасади будь-якого кольору, форми та габаритів;
 • стійкість до деформації.

Хочете відчути себе справжнім дизайнером? Який би варіант інтер’єру кухні ви не вигадали, вашу ідею з легкістю можна буде втілити за допомогою МДФ плівки.

Каталог якісних гарнітурів

Догляд за такими меблями не викликатиме у вас жодних незручностей. Достатньо буде регулярно протирати поверхні вологою м’якою ганчіркою з будь-яким миючим засобом. Щоб продовжити термін служби плівкових фасадів, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • не розташовуйте освітлювальні прибори біля меблів, щоб запобігти відшаровуванню плівки;
 • не використовуйте для очищення поверхні кухонного гарнітура миючі засоби, до складу яких входять агресивні елементи (також не варто використовувати розчинники та засоби, що містять хлор);
 • не варто піддавати плівкову поверхню охолодженню нижче -15 о С, а також тривалій дії вологи.

Обережне поводження дозволить надовго зберегти естетичний вигляд ваших кухонних фасадів. Правильний догляд допоможе підтримувати глянцевий блиск поверхонь, завдяки чому ваша кухня виглядатиме, як після свіжого ремонту.