Купити кутову кухню у Львові

На перший погляд може здатися, що посуд та побутова техніка – це основа будь-якої кухні, але чи так це насправді? Не менш важливим елементом є меблі, що дозволяють вільно виконувати всі робочі процеси та роблять перебування в цій кімнаті комфортним. Як облаштувати в кухні затишну атмосферу? Для початку слід обрати правильний кухонний гарнітур. Якщо ви є власником малогабаритної кухні, рекомендуємо звернути увагу на кутові кухонні меблі.

Доступні ціни в салоні Interio Story

Дизайн такої кухні може виконуватися в різноманітних стилях. Класичні
варіанти кухонних приміщень із кутовими меблями передбачають наявність розкішних та вишуканих декоративних елементів. Однак це не обов’язкова умова. Ви можете зупинитись на меблях, виконаних у стилі модерн, із чіткими прямими лініями. Такий інтер’єр практичний і в ньому немає нічого зайвого. Сучасна кухня – це проміжний варіант між класичним стилем та хай-тек. Модерн особливо актуальний під час оформлення невеликих приміщень, оскільки дозволяє заощадити велику кількість вільного простору.

На кухні великого заміського будинку вдало буде виглядати кутова кухня в стилі кантрі. В цьому випадку всі меблі виготовляються з натурального дерева. Для створення затишної атмосфери кількість елементів декору має бути мінімальною. Гарним доповненням кутового кухонного гарнітура в стилі кантрі буде текстиль із квітковим орнаментом.

Побутова техніка в кутовій кухні може бути вбудованою або розташовуватися звичним чином. Все залежить від загального стилю приміщення та уподобань власника квартири. Незалежно від того, на якому стилі ви зупинитесь, важливо, щоб всі елементи гармонійно доповнювали одне одного. Кутова кухня – ідеальний варіант для приміщення з будь-якими габаритами. Однак якщо вам необхідно облаштувати малогабаритну кімнату, віддайте перевагу світлим відтінкам фасадів. Візуально збільшити простір допоможуть також відкриті полиці. Правильно підібрані меблі та гармонійне комбінування кольорів – це
головний секрет оформлення стильного інтер’єру.

Замовити кутовий кухонний гарнітур від виробника

Елементи декору – це чудовий спосіб зробити дизайн кухні цілісним та
завершеним. Підбирати їх слід відповідно до обраного стилю кухонного інтер’єру. Одним із найпопулярніших декоративних елементів сучасних кутових кухонь стала барна стійка. Це видовжена робоча поверхня на консолі. Вона може кріпитися до стіни, розташовуватися посередині кухонної зони або являти собою продовження кухонного гарнітура. Барна стійка часто доповнюється кількома високими стільцями. Додаткове освітлення – це не тільки вдале практичне рішення, але й можливість зробити інтер’єр більш затишним. У маленьких кухнях-студіях завжди недостатньо світла, а додаткові декоративні лампочки швидко вирішують цю проблему. Дизайнери також радять проекспериментувати із розташуванням шафок. Ви можете розмістити їх не тільки на одному рівні, але й асиметрично. Розташування меблів багато в чому буде залежати від обраного стилю оформлення інтер’єру.

Меблі для кутової кухні в інтернет-магазині

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір кутових кухонних гарнітурів. Ми пропонуємо широке розмаїття стилів та кольорів для вашої кухні. Кожен потенційний покупець легко знайде відповідний варіант кутових меблів для свого приміщення.

Замовити гарнітур, який вам сподобався, можна прямо на сайті або за вказаним номером телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання та допоможуть оформити замовлення.