Світлі кухні

Кухні, в основі дизайну яких лежать світлі відтінки, вважаються класикою. Не дивлячись на свою простоту, світлий колір може бути як холодним, так і по-домашньому теплим. Більше того, за допомогою світлих відтінків можна зробити кухню яскравою. В нашій статті піде мова про те, як оформити оригінальний дизайн світлої кухні відповідно до останніх модних тенденцій.

Переглянути

Темні кухні

Будь-який професіонал у сфері дизайну інтер’єрів скаже вам, що темні відтінки – це головний елемент колірної палітри. При оформленні кухонь темні кольори відіграють ключову роль, однак дуже важливо навчитися правильно комбінувати їх між собою. Саме в цьому вам допоможе наша стаття. Ми поговоримо про те, як облаштувати кухню в темних тонах та зробити її найзатишнішим куточком вашого будинку.

Переглянути

Кольорові кухні

Серед найпопулярніших кольорів, що використовуються для оформлення кухонних приміщень, завжди переважали натуральні відтінки. Особливо поширеними стали кольори, що імітують різні породи деревини. Однак останнім часом в моду входять однорідні відтінки, завдяки чому все більшої популярності набувають саме кольорові кухні. Розглянемо кілька оригінальних варіантів такого оформлення.

Переглянути