Кутові кухні

На перший погляд може здатися, що посуд та побутова техніка – це основа будь-якої кухні, але чи так це насправді? Не менш важливим елементом є меблі, що дозволяють вільно виконувати всі робочі процеси та роблять перебування в цій кімнаті комфортним. Як облаштувати в кухні затишну атмосферу? Для початку слід обрати правильний кухонний гарнітур. Якщо ви є власником малогабаритної кухні, рекомендуємо звернути увагу на кутові кухонні меблі.

Переглянути

Прямі кухні

Що таке прямі кухні та в якому інтер’єрі вони будуть виглядати найкраще? Такі кухонні гарнітури ідеально пасуватимуть до приміщення з прямокутним плануванням. Пряму кухню можна буде розташувати вздовж стіни. Це зручно для приміщень із великою та малою площею. Такий тип розташування меблів вважається класичним і використовується в більшості сучасних кухонних інтер’єрів.

Переглянути

П-подібні кухні

Хочете максимально зручно облаштувати своє кухонне приміщення? Тоді п-подібні кухні – це ідеальний варіант для вас. Всі зони та елементи в таких кухнях розташовуються відповідно до їхнього призначення. Наприклад, мийка завжди знаходиться в центральній частині кухні, виконаної в формі букви «П». Це пов’язано з частим використанням раковини для різноманітних цілей. У бокових частинах зазвичай розташовуються елементи, якими ми користуємось найрідше. Грамотне планування кухонного приміщення відповідно до наших потреб дозволяє не тільки зробити робочі процеси більш зручними, але й заощадити час на їхнє виконання.

Переглянути

Острівні кухні

Сучасні виробники пропонують широкий вибір кухонних гарнітурів. Завдяки цьому ви легко можете організувати простір в цій кімнаті на свій смак. Це допоможе перетворити буденні побутові процеси, які нам доводиться виконувати щодня, на приємну справу. Окрім того, меблі відіграють важливу роль у створенні затишку. Правильно підібраний кухонний гарнітур повинен являти собою вдалу комбінацію функціональності та стильного дизайну. Ми пропонуємо вам звернути особливу увагу на острівні кухні. Останнім часом вони користуються значним попитом серед прихильників різних стилів оформлення інтер’єру.

Переглянути