Дерев'яні кухні

Досвідченим дизайнерам і архітекторами відомо, що класичні кухні повинні виготовлятися з натурального дерева, принаймні фасади. Основним фактором у виборах саме масиву дерева є його колір і структура, Які грають у класики провідну роль. Сперечатися тут марно, так як якщо це класика, то блиск повинен бути ідеальним, текстура повинна виглядати багато, поєднуючись з оригінальними орнаментами та візерунками, які доповнюють один одного. Найбільш затребуваним породами деревини є дуб, бук і вишня. Якісний матеріал і фурнітура для кухні, буде запорукою довговічності і витонченість класичного стилю.

Переглянути

Кухні МДФ фарбований

Дизайн інтер’єра кухні дуже важливий, оскільки ми проводимо в ній більшу частину свого часу. Ця кімната призначена не тільки для щоденних побутових справ і приготування їжі, вона також слугує місцем для прийому гостей та теплих вечірніх посиденьок за чашкою чаю. Кухонний гарнітур відіграє особливу роль у формуванні затишної атмосфери. Найбільше розмаїття дизайнерських рішень пропонують кухні з МДФ. Вони поєднують у собі практичність, якої прагне сучасна людина, та вишуканий стиль, який підкреслить смак господарів квартири.

Переглянути

Акрилові кухні

Хочете облаштувати яскраву та оригінальну кухню, але довго не можете визначитись із типом фасаду? Зверніть увагу на сучасні акрилові кухні. Такий гарнітур може виготовлятися з різноманітних матеріалів, таких як метал, дерево та пластик, однак найбільш вдалим вибором будуть акрилові кухні з МДФ. Саме цей матеріал пропонує найширшу колірну гаму, завдяки чому ви зможете легко облаштувати оригінальний кухонний інтер’єр на свій смак. Ми допоможемо обрати кухонний гарнітур, який стане окрасою вашої оселі.

Переглянути

Скляні кухні

Оригінальність оформлення кухонного приміщення багато в чому залежить від домінуючих у ньому матеріалів. Особливо цікаво в інтер’єрі кухні буде виглядати скло. Цей прозорий матеріал відрізняється простотою в поєднанні з чарівним блиском, що нікого не залишає байдужим. Будь-яка скляна конструкція буде виглядати легкою та вишуканою, незалежно від її габаритів. Не дивно, що фасади зі скла користуються широким попитом. Цей матеріал має надзвичайні декоративні можливості.

Переглянути

Шпоновані кухні

Сучасні виробники пропонують широкий вибір меблів для облаштування кухні. Ви маєте можливість обрати будь-який колір і фактуру. Це дає змогу кожному із нас відчути себе справжнім дизайнером та створити власне оригінальне оформлення інтер’єру. Ключовим моментом при облаштуванні кухні є вибір меблів. На особливу увагу заслуговують шпоновані кухонні гарнітури. Саме про цей різновид кухонних меблів ми й поговоримо в нашій статті.

Переглянути

Кухні МДФ плівка

Широкою популярністю серед сучасних матеріалів, які використовуються для виробництва кухонних фасадів, відрізняються МДФ плити. Останнім часом такі кухонні гарнітури набули великого поширення. Кухні з МДФ – це найбільш практичний варіант для будь-якого будинку чи квартири. Такий матеріал не тільки володіє надзвичайною стійкістю до вологи та перепадів температури, але й зручністю в експлуатації та естетичним зовнішнім виглядом.

Переглянути