Купити кухні МДФ фарбовані

Дизайн інтер’єра кухні дуже важливий, оскільки ми проводимо в ній більшу частину свого часу. Ця кімната призначена не тільки для щоденних побутових справ і приготування їжі, вона також слугує місцем для прийому гостей та теплих вечірніх посиденьок за чашкою чаю. Кухонний гарнітур відіграє особливу роль у формуванні затишної атмосфери. Найбільше розмаїття дизайнерських рішень пропонують кухні з МДФ. Вони поєднують у собі практичність, якої прагне сучасна людина, та вишуканий стиль, який підкреслить смак господарів квартири.

Переглянути галерею

Замовити кухонні гарнітури з фарбованого МДФ

Кожен із нас має різні вподобання, і не існує єдиного універсального стилю в інтер’єрі, який сподобався би кожному. Однак існує такий матеріал. МДФ дозволяє виготовляти кухонні гарнітури в найрізноманітніших стилях: від сучасного хай-тек до чарівного провансу. Незалежно від візуального оформлення, кухня має бути зручною та функціональною. Саме кухні з МДФ відповідають цим важливим вимогам.

Розглянемо основні переваги таких фасадів, які призвели до стрімкого росту їхньої популярності на сучасному ринку кухонних гарнітурів:

  • можливість виготовлення меблів будь-якої форми та габаритів (це особливо актуально для власників маленьких кухонь або приміщень із нестандартним плануванням);
  • екологічність;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • довговічність та хороші експлуатаційні характеристики.

Сучасні виробники пропонують широку гамму кольорів фарбованих фасадів. Це дозволяє кожному з легкістю підібрати для свого дому або квартири відповідний варіант.

Стильні кухні за помірними цінами

Існує два основних різновиди фасадів із МДФ: матовий і глянцевий. Який варіант кращий? Однозначну відповідь на це питання дати важко, оскільки кожен із них має свої позитивні та негативні сторони. Основна перевага матових фасадів – це практичність. Такий варіант краще підходить для сімей із маленькими дітьми, які часто торкаються кухонних поверхонь мокрими та брудними руками. Відбитки долоньок на матовій поверхні будуть ледве помітними, чого не можна сказати про глянець. Матова кухня ідеально підходить прихильникам класичного стилю та мінімалізму.

У свою чергу, глянцеві фасади виглядають більш яскраво та ефектно. Вони також пропонують більш широке розмаїття стильових рішень та відтінків кухонних гарнітурів. Якщо ви плануєте оформити кухню в стилі модерн або хай-тек, рекомендуємо звернути увагу саме на глянцеві поверхні.

Сучасні кухні в інтернет-магазні

Догляд за матовими кухнями може викликати певні труднощі. Для того щоб не пошкодити поверхню, придбайте спеціальні миючі засоби, що призначені для догляду за такими гарнітурами. Що ж стосується догляду за глянцевими поверхнями, тут все дещо складніше. Мити таку кухню доведеться майже щодня, використовуючи при цьому не тільки спеціальні засоби, але й фланелеву ганчірку. Саме цей матеріал дозволить відчистити поверхню від забруднень та зберегти її блискучою.

Матова кухня – це домашній затишок і тепла атмосфера, глянцеві гарнітури – це сучасний модний стиль. Який варіант кращий? Дати відповідь на це питання можете тільки ви, спираючись на загальний стиль інтер’єру вашої квартири та власні вподобання.

Якщо вас зацікавили практичні властивості таких кухонних гарнітурів, але ви не визначилися із дизайном, зверніть увагу на товари, представлені на нашому сайті. В каталозі ви побачите широкий вибір готових фасадів для кухні та зможете підібрати варіант, який ідеально пасуватиме до вашого інтер’єру. Додаткову інформацію можна отримати у наших спеціалістів. З усіх питань стосовно покупки та доставки звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.