Замовити острівну кухню у Львові

Сучасні виробники пропонують широкий вибір кухонних гарнітурів. Завдяки цьому ви легко можете організувати простір в цій кімнаті на свій смак. Це допоможе перетворити буденні побутові процеси, які нам доводиться виконувати щодня, на приємну справу. Окрім того, меблі відіграють важливу роль у створенні затишку. Правильно підібраний кухонний гарнітур повинен являти собою вдалу комбінацію функціональності та стильного дизайну. Ми пропонуємо вам звернути особливу увагу на острівні кухні. Останнім часом вони користуються значним попитом серед прихильників різних стилів оформлення інтер’єру.

Висока якість та помірні ціни

Якщо ви віддаєте перевагу даному виду планування, рекомендуємо виготовляти кухонні меблі на замовлення. Це пов’язано із вимогливістю острівних кухонь до площі приміщення. Щоб процес приготування їжі був зручним, необхідно віддалити острів принаймні на метр від інших меблів. Однак що більшою буде така відстань, то краще.

Дизайнери стверджують, що ідеальним варіантом для острівного планування є приміщення, площа якого складає не менше 16 м 2. У кухнях із меншими габаритами також можливо облаштувати острів. Для цього слід обирати компактне острівне планування, що буде включати в себе лише необхідні елементи. Такий варіант підходить прихильникам мінімалізму в інтер’єрі. Актуальним цей вибір буде також для власників невеликих міських квартир, де завжди не вистачає кухонного простору.

Купити острівну кухню в інтернет-магазині

Цей тип планування може виконуватися в найрізноманітніших стилях. Однак створення гармонійного інтер’єру – це непросте завдання. Дизайнери не рекомендують обирати для кухні-острова такі класичні варіанти, як рококо або бароко, оскільки вони можуть втратити свої головні переваги при втіленні в острівному плануванні. Таким чином, створення затишного інтер’єру вимагає дотримання певних рамок. Цікаво буде виглядати кухня-острів у стилі хай-тек, мінімалізм, модерн, а також сучасна класика. Якщо ви маєте власні оригінальні рішення, які хочете втілити в інтер’єрі кухні, то меблі доведеться виготовляти на замовлення. Такий варіант коштуватиме дорожче, ніж готова острівна кухня.

Сучасні та стильні

Серед найбільш популярних видів кухонних островів виділяють:

  • кухню з островом-столом (одночасно виконує функцію робочої поверхні та обіднього столу, часто має вмонтовану плиту та мийку, під якими розміщується комод, та має велику цільну робочу поверхню);
  • острів-комод (відрізняється великою кількістю ящичків, що дозволяє зберігати багато посуду та кухонного приладдя, а також наявністю додаткової стільниці для приготування їжі, іноді острів виконує також функцію барної стійки, в таких випадках він має спеціальні для зберігання вин та інших алкогольних напоїв).

Покупка острівної кухні назавжди змінить ваш підхід до приготування їжі. Якщо в кухні з традиційним плануванням вам доводилося готувати обличчям до стіни, то тепер ви можете одночасно спілкуватися з рідними або дивитися телевізор. Окрім того, така кухня дозволяє займатись приготуванням їжі одразу кільком членам сім’ї, не обмежуючи їхнього простору.