Замовити пряму кухню у Львові

Що таке прямі кухні та в якому інтер’єрі вони будуть виглядати найкраще? Такі кухонні гарнітури ідеально пасуватимуть до приміщення з прямокутним плануванням. Пряму кухню можна буде розташувати вздовж стіни. Це зручно для приміщень із великою та малою площею. Такий тип розташування меблів вважається класичним і використовується в більшості сучасних кухонних інтер’єрів.

Найнижчі ціни

Стандартний кухонний гарнітур включає в себе столи з поличками та висувними ящичками. Кількість цих елементів, а також наповнення навісних шафок можна регулювати. Грамотне розміщення лінійних меблів дозволяє зробити інтер’єр кухні більш зручним та практичним. Вартість таких гарнітурів відносно невелика, тому кожен може дозволити собі облаштувати пряму кухню відповідно до останніх модних тенденцій у дизайні.

Головна перевага відсутності кутових поверхонь – це простота. Ви легко зможете підібрати секції модульної системи, і у вас не виникне жодних проблем із визначенням необхідних габаритів меблів.

Купити прямі кухні в інтернет-магазині Interio Story

Пропонуємо вашій увазі кілька цінних порад щодо оформлення прямої кухні:

  • правильно встановіть мийку (зазвичай вона розташовується в куті кімнати, однак треба простежити за тим, щоб мийка була встановлена на зручній відстані від стіни);
  • віддайте перевагу глибоким тумбам (поширеною проблемою видовжених кухонних приміщень є нестача вільного простору; нижні шафки глибиною від 60 см допомагають частково виправити цю незручність);
  • основна робоча поверхня має розташовуватися між мийкою та плитою (найзручнішим варіантом буде поверхня довжиною від 40 до 80 см);
  • необхідно залишити оптимальну відстань між плитою та холодильником (вона має складати не менше 15 см).

Найбільш практичним варіантом меблів для видовженої кухні будуть високі шафи. Вони можуть мати стандартне призначення, а можуть використовуватися для розміщення холодильника або висувних духових систем. Якщо габарити вашої кухні мають великі архітектурні обмеження, зверніть увагу на вузьку побутову техніку. Вона стане найбільш вдалим вибором для маленької кухні. Вважаєте себе прихильником оригінальних інтер’єрних рішень? Тоді вам сподобаються меблі, що зливаються зі стіною, візуально розчиняючи вашу кухню в просторі. Глухі рівні фасади кухонного гарнітура за кольором мають збігатися з відтінком стін. Це дозволить створити неповторний ефект.

Прямі гарнітури для кухні-студії

У квартирах зі студійним плануванням кухні чудово будуть виглядати прямі меблеві гарнітури. Іноді вони можуть стати єдиним можливим варіантом для маленьких кухонь. Класичний вибір – це пряма кухня з двома шафами-пеналами по боках: в одну із них вбудовується духовка, а в іншу – холодильник. Зверніть також увагу на проекти кухонних меблів із навісними шафами в два ряди. Перегляньте фото готових дизайнів інтер’єру в інтернеті. Це допоможе зрозуміти, як саме буде виглядати планування, яке вас зацікавило.

Великий асортимент у Львові та області

Ми пропонуємо безліч оригінальних рішень для оформлення вашої кухні.
Широкий асортимент прямих меблевих гарнітурів включає в себе найрізноманітніші кольори та відтінки, розміри та форми секцій. Ви легко зможете підібрати варіант, який впишеться до вашого інтер’єру. Дізнатися детальну інформацію щодо оформлення замовлення та способу доставки можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.