Купити шпоновані кухні у Львові

Сучасні виробники пропонують широкий вибір меблів для облаштування кухні. Ви маєте можливість обрати будь-який колір і фактуру. Це дає змогу кожному із нас відчути себе справжнім дизайнером та створити власне оригінальне оформлення інтер’єру. Ключовим моментом при облаштуванні кухні є вибір меблів. На собливу
увагу заслуговують шпоновані кухонні гарнітури. Саме про цей різновид кухонних меблів ми й поговоримо в нашій статті.

Переглянути галерею

Замовити шпоновані кухні на Interio Story

Що більше розмаїття гарнітурів для кухні нам пропонують виробники, то більше нас тягне до класики. Найбільш теплим та затишним варіантом досі вважається дерево та якісна імітація цього матеріалу. Найкраща сучасна основа для кухонних фасадів – це ДСП. Зробити зовнішній вигляд такої плити естетичним можна за допомогою покриття її поверхні плівкою, пластиком або шпоном. То чому ж варто обрати саме шпоновані кухні?

Шпон – це тонкі листи деревини, товщина яких не перевищує 3 мм. Виготовлення шпону здійснюється з метою економії, оскільки завдяки цьому матеріалу ви можете отримати недорогий кухонний гарнітур із поверхнею з цінних порід деревини. Такі вироби мають вишуканий вигляд і візуально не відрізняються від кухонь, виготовлених із дорогого дерева. Вони свідчать про хороший смак господарів будинку.

Якісні кухонні гарнітури

Думаєте, що шпоновані кухні завжди мають нецікавий і стандартний дизайн? Якщо так, ви здивуєтеся, наскільки оригінальними можуть бути деякі варіанти. Шпон може відрізнятися своїм відтінком і візерунком, ви можете обрати як глянцеві, так і матові меблі з подібним покриттям. Все залежить від типу лаку, що використовувався при виробництві.

Прихильникам експериментів із оформленням домашнього інтер’єру ми рекомендуємо звернути увагу на шпоновані фасади, комбіновані з іншими варіантами покриття (наприклад, плівка або емаль). У такому випадку краще розмістити елементи зі шпоном у тих зонах кухні, що піддаються найбільшим навантаженням. Мова йде про нижню частину меблевого гарнітура.

Ціни на гарнітури для кухні

На відміну від пластику та плівки, шпон – це натуральний матеріал, тому й вигляд він має значно приємніший. Шпоновані кухні особливо сподобаються поціновувачам природних відтінків і класичного дизайну в інтер’єрі. Такі фасади володіють високою стійкістю до зовнішніх чинників. Вони надійні та довговічні, не деформуються та не плавляться під дією високих температур. Незначні пошкодження шпонованої поверхні легко усунути. Подряпини можна відшліфувати, а більш серйозні пошкодження – замаскувати латками зі шпону. Пластикові та плівкові поверхні відреставрувати практично неможливо.

До недоліків шпонованих фасадів можна віднести порівняно високу вартість, а також можливу втрату насиченості відтінку в майбутньому. Після тривалої експлуатації шпоновані поверхні можуть дещо тьмяніти під впливом вологи та сонячних променів. Лакування допоможе захистити поверхню таких фасадів.