Замовити сучасну кухню в Interio Story

Більшість сучасних дизайнерських напрямів покликані зробити наш побут зручнішим, а атмосферу в будинку більшу затишною. Це стає можливим завдяки виходу за межі класичного оформлення інтер’єру. Однак і дизайн сучасної кухні передбачає дотримання низки правил. Вони стосуються як етапу проектування, так і остаточного оформлення приміщення. Дотримання цих правил дозволяє створити гармонійний кухонний дизайн.

Купити кухню в сучасному стилі

Кухня – це те приміщення, де головну роль відіграє саме функціональність. Нові варіанти оформлення кухонного інтер’єру відкривають безліч можливостей. Під час створення дизайну меблів нарешті можна відмовитись від будь-яких суворих шаблонів та наповнити приміщення яскравими фарбами та несподіваними стилістичними рішеннями. Сучасний дизайн кухні – це мінімалізм у сукупності з чіткими лініями та нестандартними декоративними елементами. Облаштування сучасної кухні виключає зайві деталі. Стиль модерн дозволяє використовувати при облаштуванні кухонного інтер’єру практичні та зручні меблі, а також просторі робочі поверхні. Таким чином, у вас відкривається зручний доступ до будь-якої побутової техніки чи потрібного інструменту, розташованих на кухні. За допомогою сучасних кухонь часто вдається збільшити простір. Мова йде про випадки, коли, наприклад, кухня-студія частково захоплює простір вітальні та поділяється на кілька зон.

Доступні ціни на стильні гарнітури

Сучасні кухонні інтер’єри цікаві тим, що можуть комбінувати в собі майже будь-які матеріали. Головне, щоб вони подобались власникові приміщення. Однак не варто забувати, що надмірний шик та вишукані елементи будуть зайвими, оскільки в стилі модерн головне – це простота і практичність. Не знаєте, якому кольору віддати перевагу? Це не так важливо. Для створення гармонійного дизайну просто слід обрати один основний колір, навколо якого ви будете підбирати всі наступні композиції та відтінки.

До найбільш популярних кольорів сучасних кухонних гарнітурів належать:

  • зелений;
  • помаранчевий;
  • жовтий;
  • синій.

Всі елементи вашої кухні повинні бути виконаними в одній стилістиці.
Додатковими кольорами до основного відтінку в інтер’єрі часто можуть виступати чорний, білий та бежевий. Основний колір зазвичай проглядається в таких елементах, як двері, штори, посуд, холодильник та ін.

Каталг готових рішень

Особливу роль в облаштуванні сучасної кухні відіграє освітлення. Воно повинне бути яскравим та розташовуватися таким чином, щоб добре освітлювати робочі поверхні. Найбільш оптимальне рішення – це розміщення великої кількості лампочок у відповідних зонах. Наявність сучасної техніки буде перевагою. Не варто ховати її в шафу та під закриті робочі поверхні, вона стане своєрідною родзинкою вашого дизайну.

Кухня – це місце, де ми проводимо більшу частину свого часу. Вона має повністю відповідати вашим уявленням про комфорт і затишок. Грамотне оформлення кухні в сучасному стилі допомагає підкреслити хороший смак господаря квартири та розкрити його індивідуальні погляди на стильний інтер’єр.