Світлі кухні на замовлення у Львові

Кухні, в основі дизайну яких лежать світлі відтінки, вважаються класикою. Не дивлячись на свою простоту, світлий колір може бути як холодним, так і по-домашньому теплим. Більше того, за допомогою світлих відтінків можна зробити кухню яскравою. В нашій статті піде мова про те, як оформити оригінальний дизайн світлої кухні відповідно до останніх модних тенденцій.

Купити світлу кухню в салоні Interio Story

Перше, що спадає на думку під час згадки про оформлення кухні в світлих тонах, це приміщення із сліпучо білими стінами та меблями. Насправді ж палітра світлих кольорів значно ширша. До неї належать традиційний бежевий, ніжний рожевий, стриманий блакитний, теплий ванільний, холодний сірий, освіжаючий зелений і багато інших цікавих відтінків. Секрет стильного оформлення кухні криється в правильному комбінуванні цих кольорів. Грамотне поєднання світлих відтінків дозволяє створити унікальний та цікавий дизайн, а також відкрити нові грані та текстури. Серед основних переваг використання світлих кольорів при оформленні кухні:

  • візуальне збільшення простору приміщення;
  • можливість зробити кімнату світлішою (при недостатній кількості природного освітлення);
  • широкі можливості комбінування з іншими відтінками;
  • універсальність (світлі кольори підходять для облаштування кухні в будь-якому стилі).

Якщо ви вирішили зробити кухню білою, додайте яскравих акцентів. У такому приміщенні цікаво будуть виглядати чорні, червоні та помаранчеві елементи, тому рекомендуємо вам обрати в якості акценту саме один із цих кольорів.

Доступні ціни

Класика завжди залишається актуальною. Інтер’єр, виконаний у такому стилі, говорить про свого власника лише одне – він має вишуканий смак та віддає перевагу стриманому дизайну. В таких кухнях ви не побачите надмірної кількості деталей. Їхній інтер’єр простий та лаконічний, однак завжди має кілька цікавих акцентів, завдяки яким виглядає одночасно затишно та вишукано. У класичних кухнях часто зустрічаються наступні кольори стін:

  • бежевий;
  • білий;
  • оливковий;
  • ванільний;
  • кремовий.

Колір меблів не обов’язково має бути світлим. Ви можете зупинити свій вибір на таких відтінках гарнітура: оливковий, персиковий, молочний, шоколадний та ін. Однак запам’ятайте, що яскравих насичених відтінків у класичній кухні бути не повинно. Класичний дизайн найчастіше зустрічається в заміських будинках та просторих квартирах.

Якісні та красиві дизайни

Все більшої популярності при оформленні кухонного інтер’єру останнім часом набуває функціональний модерн. Такий дизайн може виконуватися в світлих тонах і надає значно ширший простір для фантазії, ніж у випадку з класичним інтер’єром. Основна вимога при облаштуванні сучасної кухні – це практичність. Кожен її елемент призначений для полегшення нашого побуту та більш швидкого виконання щоденних робочих процесів.
Кухонні гарнітури в стилі модерн можуть виконуватися в різних кольорах.
Найбільш поширеними серед них стали вироби білого, блакитного, сірого, фіалкового та сталевого відтінків. Широкою популярністю в сучасних кухнях користується також нове оригінальне рішення – світлий верх та темний низ кухонного гарнітура. Такий варіант чудово виглядатиме і в квартирі, і в заміському будинку. На нашому сайті ви знайдете широкий вибір світлих кухонних гарнітурів. Ми пропонуємо якісні меблі різних форм і габаритів за доступними цінами. Щоб купити кухонний гарнітур або поставити додаткові запитання, зв’яжіться із нашими менеджерами. Контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.