Замовити темні кухні у Львові

Будь-який професіонал у сфері дизайну інтер’єрів скаже вам, що темні відтінки – це головний елемент колірної палітри. При оформленні кухонь темні кольори відіграють ключову роль, однак дуже важливо навчитися правильно комбінувати їх між собою. Саме в цьому вам допоможе наша стаття. Ми поговоримо про те, як облаштувати кухню в темних тонах та зробити її найзатишнішим куточком вашого будинку.

Купити темну кухню за доступною ціною

У темних відтінках найчастіше оформлюються великі просторі кухні з хорошим природним освітленням. Такі дизайнерські рішення переважно втілюються в стилі мінімалізм і хай-тек. За допомогою темних відтінків вдається врівноважити всі фарби спектру та підкреслити необхідні контрасти. На темному фоні будь-які елементи отримують чіткі лінії. Завдяки своїй нейтральності, темні відтінки гармонійно поєднуються із усіма кольорами веселки. Оригінально виглядають також темні кухні, в яких присутні хромовані та чорні поверхні побутової техніки. Це додає кімнаті вишуканості та шику. За допомогою темних кольорів вдається зробити простий та одночасно елегантний дизайн кухні.

Для яких приміщень найкраще підходять темні відтінки? Можна сказати, що вони універсальні. Ви можете облаштувати в темних кольорах навіть кухню в маленькій «хрущовці», однак у цьому випадку важливо робити все в міру. Наприклад, темним кольором можна виділити лише одну стіну, або лише половину кухонного гарнітура (верхню або нижню частину). Саме такий стриманий дизайн допоможе правильно розставити акценти. Дерев’яна поверхня в темних тонах гарно виглядає в класичному інтер’єрі. Вдалим додатком до масиву дерева будуть кам’яні поверхні, що допоможуть зробити дизайн цілісним і завершеним. Із деревиною гармонійно поєднуються темно-зелені та сірі відтінки. Класичне оформлення кухні говорить про вишуканий смак її власника. Без темних кольорів при створенні класичного інтер’єру просто не обійтись. Якщо у вашій кухні є два основних відтінки, обов’язково додайте до них третій. Це урівноважить інші кольори або навпаки допоможе виділити певний відтінок. Наприклад, кухня, оформлена в чорному та червоному кольорах, чудово виглядатиме з білими декоративними елементами. Чорно-білу кухню можна доповнити будь-якими кольорами. Особливо вдало буде виглядати комбінація з червоним кольором.

Якісні та стильні темні гарнітури для кухні

Пропонуємо вам кілька порад, що допоможуть полегшити побут власникам кухонь, виконаних у темних відтінках:

  • якщо у вас часто бракує часу на прибирання, віддайте перевагу матовим фасадам (на глянцевих поверхнях одразу будуть помітні навіть незначні плями);
  • якщо ви вирішили придбати чорний кухонний фартух, зупиніть свій вибір на практичній плитці, яку легко очистити від забруднень;
  • на чорній підлозі бруд буде особливо помітним, тому краще зупинитися на розміщенні чорної та білої плитки в шаховому порядку.

Найбільш практичний та оптимальний варіант – це меблевий гарнітур для кухні зі світлим верхом і темним низом. Це не тільки зручно, але й дуже стильно. Рідше можна зустріти протилежний варіант, коли нижня частина меблів виконується в світлих відтінках, а верхня – в темних.

Сучасний дизайн та висока якість

На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір кухонних гарнітурів. У нас ви можете підібрати меблі як для малогабаритної, так і для великої кухні. Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви готові зробити замовлення, зателефонуйте до нашого торгового відділу за номером, вказаним на сайті.