Кухні Меркс

MERX – це меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована в 1993 році, компанія закріпила чіткі позиції лідера меблевої індустрії.
Головна філософія MERX – це «безперервний розвиток», який надає можливість постійно оновлювати та вдосконалювати технічну базу та виробничі ресурси. На базі сучасної фабрики MERX виробляє меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для HoReCa й магазинів. MERX також є надійним і стабільним імпортером торгового обладнання, італійських меблів відомих брендів, і виступає ексклюзивним представником французької фабрики Country Corner.
За ці роки ми подарували радість і комфорт понад 400 000 сімей, яких компанія MERX забезпечила якісними та надійними меблями. Індивідуальний підхід до клієнтів і готове інтер'єрне рішення закріпили нас на позиціях лідера, якому вдалося змінити сприйняття якості та довести споживачеві, що справжні меблі повинні поєднувати комфорт, дизайн і надійність.
Наші партнери – це тільки перевірені світові бренди, які мають високий рівень довіри серед споживачів і визнані кращими у своєму сегменті.

Переглянути галерею

Кухні Інтеріосторі

Наша компанія спеціалізується на розробці і виробництві авторських меблів за індивідуальними проектами. Вашими «співавторами» стануть кращі дизайнери і конструктори, а розроблені і передані у виробництво креслення реалізують досвідчені і вправні меблевики з багаторічним досвідом роботи.
Виготовлення меблів на замовлення дозволить Вам реалізувати власні ідеї, або скористатися досвідом і творчим потенціалом наших розробників.
Двері студії кухонь INTERIO STORY у Львові відкриті для кожного клієнта. Вам потрібен індивідуальний проект під нестандартне приміщення, кімнату невеликої квартири чи простого будинку? Завітайте до нас, і ми створимо приємну атмосферу у вашому домі на довгі роки.